خط رنگ الکترواستاتیک

رنگ الکترواستاتیک چیست ؟امروزه صنعت تولید درب اتوماتیک و کرکره برقی رشد کرده و بسیار پیشرفته است . هرچند برخی از کرکره ها هنوز با روش های سنتی و دستی قدیمی و با کیفیت پایین ( قیمت پایین ) تولید و عرضه می شود . اما کارخانجات هوکارت با راه اندازی خط رنگ بسیار پیشرفته و فول رباتیک با روش های الکترواستاتیک کار می کند . این خط تقریبا ۲۴۰ متر طول دارد و بدون دخالت دست و به صورت اتوماتیک کار می کند . در ابتدای خط کرکره ها وارد تونل شستشوی پیشرفته می شوند . کرکره های در حال حرکت در داخل تونل توسط دوش های فشار قوی با مواد شوینده مختلف شسته شده و فرچه زده می شوند . سپس وارد تونل خشک کن شده و بطور کامل خشک می شوند تا آماده رنگ شوند .
( کرکره هایی که بدون شستشوی مناسب رنگ شوند بعد از مدت کوتاهی پوسته داده و رنگ آن ها کنده می شود )
بعد از این مرحله کرکره در حال حرکت به تونل رنگ وارد می شوند و در این ایستگاه ها توسط ۲۴ رباط هوشمند رنگ پاشی می شوند . این رنگ آمیزی توسط جریان الکتریسیته و با روش وارد کردن ذرات رنگ پودری بر روی کرکره می نشینند . در مرحله بعدی کرکره های رنگ شده به ترتیب وارد کوره مجزا می شوند تا بطور کامل پخته شده و کیفیت مطلوبی پیدا کنند .
در کارخانجات هوکارت کرکره ها پس از رنگ شدن توسط واحد کنترل کیفیت مورد بازدید و ارزیابی قرار می گیرند .
ضخامت رنگ های کرکره هوکارت بایستی بیش از ۷۰ میکرون باشد .
( اغلب کرکره های ارزان قیمت با روش سنتی و دستی رنگ شده و ضخامت آن ها کمتر از ۳۰ میکرون است )

 

چرا اکثر مردم کرکره سفید نصب می کنند ؟

استفاده از کرکره های برقی به رنگ سفید دلایل مختلفی می تواند داشته باشد .
اکثر ساختمان ها نمای سفید رنگی دارند و به جهت تطابق رنگ کرکره رنگ سفید را ترجیح می دهند .
اکثر تولید کنندگان و فروشندگان به جهت فرار از مشکل دپوی تیغه کرکره های رنگی و به جهت ناتوانی در سرمایه گذاری و خواب سرمایه ، ترجیح می دهند که فقط رنگ سفید را انبار کرده و برای راحتی کار خود آنرا بیشتر تبلیغ نمایند .
برخی از تولید کنندگان و فروشندگان امکان تولید و عرضه کرکره های رنگی را ندارند و توان رقابت در این عرصه را از دست داده اند . زیرا تولید و عرضه کرکره با طیف رنگی گسترده ، ضایعات بیشتری را به آنان تحمیل می کند و مدیریت ضایعات به شدت مشکل می شود .
کارخانجات عظیم هوکارت توان تولید و عرضه تمامی رنگ های مورد درخواست مشتری را دارد و همواره در این زمینه هم پیشرو و صاحب نام بوده است .
توصیه می کنیم با عنایت به سلیقه خود و با توجه به نمای ساختمان خود از طیف رنگ های زیباتر استفاده کرده و متناسب با رنگ دلخواه و هارمونی رنگ نمای ساختمان ، رنگ های متنوع را انتخاب نمایید و از این زیبایی ها لذت ببرید .
ساختمان شما باید ترکیبی از رنگ های زیبا بدرخشد . کرکره برقی رنگی نمای شما را منحصر به فرد و رویایی جلوه می دهد .


رنگ دکورال و طرح چوب برای کرکره برقی قیمت آن را چقدر افزایش می دهد ؟در سال های جدید کرکره برقی با رنگ های دکورال طرفداران زیادی پیدا کرده است . مخصوصا کرکره برقی با طرح چوب زیبایی چشم نواز بسیار بالایی دارد .در بازدیدهایی مختلفی که مردم در نمایشگاه بین المللی از غرفه هوکارت داشتند ، ۹۰% خانواده ها مجذوب رنگ های دکورال شده و کرکره های با طرح چوب را سفارش می دهند .
رنگ دکورال مخصوصا در بین خانم ها جذابیت و طرفداران فراوانی دارد و قیمت آن در مقابل زیبایی اش می ارزد . رنگ دکورال نسبت به رنگ های معمولی به ازای هر متر مربع گران تر است .قبل از ثبت سفارش از موجودی و قیمت رنگ دکورال استعلام بگیرید.
کارخانجات هوکارت با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های اتوماتیک ، زیباترین رنگ های دکورال را تولید می نمایند .

۴ نوع رنگ دکورال در هوکارت موجود است که عبارتند از رنگ PD23 – PD25 – PD27 و PD21

گاه‌شمار تاریخ خورشیدی

آذر 1400
ش ی د س چ پ ج
« آبان    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930