راهنمای خرید کرکره برقی

راهنمای خرید کرکره برقی

آشنایی با کرکره برقی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنلوژی و لزوم سرعت و دقت در زندگی انسان درب هاي اتوماتيک يکي ملزومات مهم ساختمان ها به شمار می روند. از این رو درب اتوماتیک به یک صنعت در عرصه بین المللی تبدیل شده. یکی از رایج ترین و پر کاربرد ترین نمونه های درب اتوماتیک کرکره های برقی یا رول آپ می باشند. تنوع این کرکره های به حدی زیاد است که در برخورد اول مصرف کننده را سردر گم می کند. ما سعی می کنیم مختصری از اطلاعات وسیع موجود در این صنعت را برای شما مصرف کننده گرامی در اینجا ارائه دهیم.

انواع کرکره برقی

کرکره های برقی در کشور ما شامل4 دسته می شوند:
1- تیغه های آلومینیوم
2- تیغه های گالوانیزه فوم دار
3- تیغه های پلی کربنات
4-تیغه های فولادی پانچ
رایج ترین و پر فروش ترین نوع کرکره برقی که تقریبا بیش از90 در صد از این بازار را به خود اختصاص داده کرکره های آلومینیومی می باشند.
شرکت هوکارت علاوه بر تیغه های آلو مینیومی تیغه های پلی کربنات شفاف را هم در رنگ های مختلف تولید می کند

موتور

موتور های کرکره از نظر کارکرد به 2 دسته تقسم می شوند:
شرکت هوکارت نماینده انحصاری برند ویس موتور در ایران می باشد تمام موتور های عرضه شده این برند تحت گارانتی طلایی شرکت به مدت 2 سال می باشند.
* موتور توبلار tublar motor
این موتور ها داخل شفت قرار می گیرند و از نظر ظاهری پوشیده هستند و معمولا برای کارهای سبک استفاده می شوند. تفاوت آنها با موتور ساید در ظاهر و توان آنهاست و اینکه متعلقات آن را باید جدا گانه تهییه کنید. مانند برد رسیور و...

* موتور ساید side motor
این دسته از موتور ها بیرون از شفت نصب شده و با صفحه زنجیر به شفت متصل می گردنند.قدرت بیشتری نسبت به موتور های توبلار دارند . طبعا عملکرد بهتر.مزیت این موتور ها جدا بودن از مجموعه کرکره است و این موضوع کار سرویس دهی و نصب را راحتتر کرده است. این موتور ها به صورت یک پک کامل ارائه می شود که شامل موتور ، برد ، ریموت و مجموعه صفحا زنجیر است و شما را از خرید محصولات مورد نیاز نصب بی نیاز می کند.

ریل

ریل ها در کرکره به دو منظور کاربرد دارند یکی هدایت کننده کرکره در جهت حرکت هستند و دیگری تثبیت کننده کرکره به منظور عدم حرکت و نفوذ نا پذیری که در بحث ضد سرقت بودن بسیار کارایی دارند. مجموعه هوکارت از تنوع بسار زیادی در ریل های برخوردار است. طراحی منحصر بفرد ریل ها هوکارت آنها رادر زمینه زیبایی و مقاومت و کیفیت بی رقیب می گرداند.

لوازم جانبی

شرکت هوکارت تمامی لوازم جانبی کرکره برقی را تامین کرده و همچنین ایده هایی نو و کاربردی در زمینه بهبود کیفیت درب ها دارد که منجر به ساخت و تولید قطعاتی انحصاری مانند تیغه ابتدایی و بست های حرفه ای شده است. این محصولات کیفیت نصب و کارایی درب ها را جندین برابر کرده است.

تصوير استاتيك

//]]>